CFA Hobby


V košíku je 0 položek
v hodnote 0 Kč.
Katalog výrobků

Dekorujeme pomocí kraklovací barvy

POMOCÍ KRAKLAVOCÍ BARVY A ŠABLONY VYTVOŘÍME ORIGINÁLNÍ BYTOVÉ DOPLŇKY :-)

KROK 1

Podklad musí být suchý a odmaštěný. Ze samolepící šablony opatrně odstraníme ochrannou folii, příložíme ji na dekorovaný podklad a důkladně přitlačíme. Pomocí houbičky naneseme podkladový lak pro kraklovací barvu. Šablonu ihned opatrně odstraníme, opláchneme pod teplou vodou, vysušíme měkkým ručníkem a přiložíme opět na ochrannou folii. Podkladový lak, který má zpočátku mléčnou barvu, je po zaschnutí lesklý a transparentní. 

KROK 2

Po cca. douhodinovém schnutí opět přiložíme a důkladně přitiskneme šablonu. Kraklovací barvu důkladně promícháme. Nyní naneseme bílou kraklovací barvu a ještě do mokré bílé přidáme trochu královské modré.
  Získáme tak velmi pěkné výsledné zabarvení. Šablonu opět ihned odstraníme a omyjeme. Ostatní pracovní nářadí propláchneme taktéž ve vlažné vodě. Kraklovací barvu necháme zaschnout při pokojové teplotě.  Délka schnutí závisí na množství nanesené barvy cca 24 hodin.POTŘEBNÝ MATERIÁL :

www.cfahobby.cz/Kraklovaci-barva-FACETEN-LACK_3/Kraklovaci-barva-FACETEN-LACK_4/www.cfahobby.cz/Kraklovaci-barva-FACETEN-LACK_3/Podkladovy-lak-pod-kraklovaci/


  
Copyright © CFA Hobby 2009-2019 | Design Ondřej Kučera | Vytvořil Pavel Kvasnička